Новини
В Україні 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання
![](/files/2022/MYNOzchk.jpg)
Тепер щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть День єднання, відповідний Указ №53/2022 опублікований на сайті Президента України. Цього дня закликають вивішувати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. У День єднання державний прапор України піднімають у всіх населених пунктах країни.
Сьогодні о 10:00 на центральній площі міста Пологи відбулося урочисте підняття Державного прапора України та виконання Державного Гімну України. Працівники виконавчого апарату Пологівської районної ради також долучилися до заходів з нагоди Дня єднання.
Перед пологівцями, які зібралися на центральній площі міста Пологи, виступили голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, Пологівський міський голова Юрій Коноваленко та акцентували, що народ України єдиний і в будь-який момент готовий боронити свою землю. Всіх українців обʼєднує єдине бажання – жити в мирі, а День єднання має консолідувати людей перед загрозами та інформаційним тиском.
![](/files/2022/MYOwEECq.jpg)
![](/files/2022/MYNu1D7v.jpg)
![](/files/2022/MYNOJDIG.jpg)
![](/files/2022/MYOwyStG.jpeg)
![](/files/2022/MYNOJDPY.jpg)
![](/files/2022/MYNOJDVj.jpg)
![](/files/2022/MYNOJE1N.jpg)
Середа, 16 Лютого 2022 10:40 | Переглядів: 6503